باهماهنگی ازقبل چهارشنبه 4/10/98ساعت 13الی 14:30دقیقه نشست کتابخوان مدرسه ای باحضور58نفرازدانش آموزان ابتدایی حضرت رقیه (س) برگزارگردید.

دراین نشست 4نفرازدانش آموزان عضوفعال کتابخانه کتابهای خوانده شده خودراباشتراک گذاشتند.

1-خانم مهنا باشنده:مدرسه دوست داشتنی من ؛نویسنده؛مایکلین ماندی

کتاب "مدرسهٔ دوست داشتنی من" به راهنمایی کودک برای رویارویی با مشکلات مدرسه اشاره می‌کند. از اول مهر تا اواسط خرداد، کودکان بخش قابل ملاحظه‌ای از روز را در مدرسه می‌گذرانند. این کتاب کوچک و جالب، دربارهٔ مشکلات و چالش‌‌های آن‌ها در مدرسه است: تکالیف، هم کلاسی‌ها، معلم‌ها، رویارویی با مسائل جدید و ناشناخته، یادگرفتن چیزهای تازه. در این کتاب، نویسنده چند راهکار عملی و امتحان شده برای کودکان و مشکلات مدرسه ارائه می‌دهد

2-ستاره جمالزهی:اژدهای پدرم ؛نویسنده؛گانت روت استایلز

اژدهای پدرم داستانی خنده داری است که از منطقی کودکانه پیروی می کند. کودک در داستان خود را می بیند، گاهی می ترسد و گاهی جسورانه با حیوانات وحشی رو به رو می شود و با زیرکی آن را فریب می دهد. او حس مستقل بودن و روی پای خود ایستادن را تجربه می کند.

3-یگانه بهروز: دلم میخواست همه چیزدرباره ی خدابدانم :نویسنده؛ ویرجینیال ال کرول ت

در این کتاب مصور و رنگی، کودکان دعوت می‌شوند تا خدا را بیش‌تر در زندگی روزانه‌ی‌شان تجربه کنند. کودکانی که در این کتاب به تصویر کشیده شده‌اند از خودشان سئوال می‌کنند: خدا روزها چه کار می‌کند؟ شب‌ها کجاست؟ چه رنگ‌هایی را دوست دارد؟ عشق خدا را چگونه می‌توان احساس کرد؟ در این کتاب، سئوال‌هایی که بچه‌ها درباره‌ی خدا می‌پرسند، دارای پاسخ‌هایی بسیار ساده است. با خواندن آن‌ها، کودکان درمی‌یابند که خدا را در دل هرچیزی و در چهره‌ی هرکسی و در هرجایی می‌توانند پیدا کنند. نقاشی‌های این کتاب تکمیل کننده‌ی متن آن هستند. هر یک از بچه‌های این نقاشی‌ها، از یک فرهنگ و یک نژادند؛ ولی همه‌ی آن‌ها درباره‌ی خدا و دنیایی که او آفریده، فکر می‌کنند. مخاطبان کتاب، گروه سنی "ج" هستند

4-آرزو مزارزهی: کتاب: رنگهای بهار؛نوشته: محمدرضا یوسفی

مدرسه ,کتاب ,کودکان ,کتاب، ,مشکلات ,نشست ,مشکلات مدرسه ,دوست داشتنی ,کتابخوان مدرسه ,نشست کتابخوان ,نشست کتابخوان مدرسه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Shabahang Gifs and Pics ミ دنیای عکس متحرک شباهنگ فلزیاب 7آنتن پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان اشپزی بایکوت بیا تو بازیگری را یاد بگیرید